stat

Co Gdynia sądzi o Open'erze? Sonda uliczna

Czy Gdynia jest dumna z Open'era?


Heineken Open'er Festival za pasem. Gdynia odlicza godziny do rozpoczęcia największego festiwalu w Polsce. Czy miasto faktycznie żyje tą imprezą? Co sądzą na jej temat mieszkańcy? Czy są dumni z tego muzycznego święta? A może psioczą na korki, hałas i brud?Zapytaliśmy mieszkańców Gdyni oraz turystów, co sądzą na temat festiwalu. Kto się na niego wybiera, kto na jaki koncert, a kto w ogóle nie ma zamiaru brać udziału w tej imprezie? Wśród naszych respondentów znalazły się osoby, które są zakochane w Open'erze bez pamięci, ale też takie, które o festiwalu jeszcze nie słyszały.

Szczególnie kciuki trzymamy za mieszkańców podgdyńskich miejscowości Kosakowo i Babie Doły, bo to oni będą musieli się wykazać największą cierpliwością. Mieszkają przecież w najbliższym sąsiedztwie lotniska, na którym odbywa się impreza.

Heineken Open'er Festival rozpoczyna się 30 czerwca (czwartek), a kończy 3 lipca (niedziela).

Wszystkie niezbędne informacje o Open'erze znajdziecie w naszym specjalnym serwisie festiwalowym - Heineken Open'er Festival. Serwis codziennie będzie aktualizowany newsami, zdjęciami z imprezy, filmami wideo oraz naszymi rekomendacjami i relacjami.

Opinie (70) 5 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.